Bestyrelsen


IMG_1352.jpg

Stig Mikkelsen
Næstformand

Email: stig.mikkelsen@hotmail.com
Mobil: +45 2122 1491

 karin_trner.JPG.jpg

Karin Mynster
Bestyrelsesmedlem
Stævne- og Arrangement koordinator

Email: karin.mynster@live.dk
Telefon: +45 2490 4429

plp.jpg

Preben Lau
Formand/Webmaster

Mail: prebenlau@hotmail.com
Mobil:+45 2248 1009

JrnK.jpg

Jørn Keller
Bestyrelsesmedlem

mail: j-keller@jubii.dk
Mobil: +45 4044 1163

 

 

5.jpg

Birgit Rasmussen
Sekretær

Email: bhr@godmail.dk
Mobil: +45 2064 1075

 ErlingS.jpg

Erling Sørensen
Kasserer

Email: boegelund@mail.dk
Mobil: +45 22487335

louise.jpg

Louise Lindgaard

Kontakt til Presse
Hjælperkoordinator
(Ikke medlem af bestyrelsen)
Mail: l.k.lindgaard@get2net.dk
Mobil: 2043 9812

 Hans.jpg

Hans Balle
Bestyrelsesmedlem
Sponsor ansvarlig

Email: hans.balle@skolekom.dk
Mobil: +45 2825 2294

 

Trænere


lasse.JPG

Lasse Kristensen
Cheftræner

Email: lkr@thminde.net
Telefon:
Mobil:

Marianne_trner.JPG.jpg

Marianne Tovborg
Træner

Email: marianne.tovborg@hotmail.com
Mobil: +45 6024 2751

karin_trner.JPG.jpg

Karin Mynster
Træner

Email: karin.mynster@live.dk
Telefon: +45 2490 4429

Dorthe_Ballegaard.jpg

Dorthe Ballegaard

Træner

Email: dorthe_balle@hotmail.com
Mobil: 6167 1465

freja_trner.JPG.jpg

Freja Linde
Træner

Mail: freja.linde@hotmail.com
Mobil: +45 3179 0828

 

rikke.jpg

Rikke Heegaard
Træner

E-mail: prikke99@hotmail.com

 

Sheena Bendixen
Træner

Email: smukkesina@hotmail.com
Mobil: +45 6024 5409

rikke_trner.JPG.jpg

Rikke Dam
Træner

Email: rikke.sofie.dam@gmail.com
Mobil: +45 2911 5720


Sif Hougaard Nielsen
Hjælpetræner

Mail:  tulipanpigen@hotmail.com
Mobil: +45 2734 3156 

 

Mia Louise Olsen
Hjælpetræner

 

Pernille Sandahl
Longefører

E-mail: pernille.sandahlen.dk
Mobil: +45 2448 8797

krisser.jpg

Kristina Bjerregaard Jensen

Træner

Email:  kris-ling@hotmail.com
Mobil: +45 2759 3515

 

 

Emilie Lindegaard

Hjælpetræner

Mobil: +45 2443 1346

Ryttere


Julie_rytter.JPG

Julie Fog-Møller
Rytter

Email: 
Telefon:
Mobil:

 

 

 

 

tomas_rytter.JPG.jpg

Thomas Bisgaard
Rytter/Longefører

 

 

 

VKT Heste

(92x112)

Ghost Alfarvad Z
Læs om Ghost her: 
Ghost_Alfarvad_Z.pdf

 

(92x112)

Cato aka Otto 
Du kan læse om Cato her: Otto.pdf

(92x112)

 

(92x112)

Avalon

Du kan læse om Avalon her: Avalon.pdf 

(92x112)

Jarl 

 Du kan læse om Jarl her: Jarl.pdf

(92x112)

Ramstein
Du kan læse om Ramse her: Ramse.pdf 

(92x112)

Maizy 

 Du kan læse om Maizy her: Maizy.pdf

(92x112)

Niggi
Du kan læse om Niggi her: Niggi.pdf

den-jyske-sparekasse.png   Land__Fritid_Transparant.png EliteVejleTransparant.pngOK__logo3.jpg
Voltigeklubben Tommysminde, Hvejselvej 63, Hvejsel 7300 Jelling - cvr 29063419